Kampprogram 2019

       
           
Række: U13 Piger 8-mands     Spilletid: 1 x 20 min.
           
Pulje 1: SHN/Ulfborg, Spjald IF, ØAB 86 og LEDIG 2    
           
Kl Bane Hold   Resultat  
09:55 1 SHN/Ulfborg Spjald IF    
09:55 2 ØAB 86 LEDIG 2    
10:45 1 Spjald IF ØAB 86    
10:45 2 LEDIG 2 SHN/Ulfborg    
11:35 1 ØAB 86 SHN/Ulfborg    
11:35 2 Spjald IF LEDIG 2    
           
Placeringskampe:      
           
Kl Bane Hold   Resultat  
12:25 1 Nr. 4 pulje 1 Nr. 3 pulje 1    
12:25 2 Nr. 2 pulje 1 Nr. 1 pulje 1    
           
           
           
Række: U11 drenge 8-mands     Spilletid: 1 x 20 min.
           
Pulje 2: Hanning B, Hover/Ølstrup, Spjald IF 1, Spjald IF 2, Tim GIF
    og Vinding UIF      
           
Kl Bane Hold   Resultat  
09:30 1 Spjald IF 1 Spjald IF 2    
09:30 2 Hanning B Hover/Ølstrup    
09:30 3 Tim GIF Vinding UIF    
10:20 1 Spjald IF 1 Hanning B    
10:20 2 Spjald IF 2 Tim GIF    
10:20 3 Hover/Ølstrup Vinding UIF    
11:10 1 Hanning B Tim GIF    
11:10 2 Vinding UIF Spjald IF 2    
11:10 3 Hover/Ølstrup Spjald IF 1    
12:00 1 Spjald IF 2 Hanning B    
12:00 2 Hover/Ølstrup Tim GIF    
12:00 3 Vinding UIF Spjald IF 1    
12:50 1 Spjald IF 2 Hover/Ølstrup    
12:50 2 Hanning B Vinding UIF    
12:50 3 Tim GIF Spjald IF 1    
           
           
Række: U10/U9 piger 5-mands   Spilletid: 1 x 15 min.
           
Pulje 3: Ringkøbing IF 1, Spjald IF 2, Tarm IF 2 og Videbæk IF  
           
Kl Bane Hold   Resultat  
10:20 4 Ringkøbing IF 1 Spjald IF 2    
10:20 5 Tarm IF 2 Videbæk IF    
11:00 4 Spjald IF 2 Tarm IF 2    
11:00 5 Videbæk IF Ringkøbing IF 1    
11:40 4 Tarm IF 2 Ringkøbing IF 1    
11:40 5 Spjald IF 2 Videbæk IF    
           
Pulje 4: Ringkøbing IF 2, Spjald IF 1, Tarm IF 1 og Spjald IF 3    
           
Kl Bane Hold   Resultat  
10:20 6 Ringkøbing IF 2 Spjald IF 1    
10:20 7 Tarm IF 1 Spjald IF 3    
11:00 6 Spjald IF 1 Tarm IF 1    
11:00 7 Spjald IF 3 Ringkøbing IF 2    
11:40 6 Tarm IF 1 Ringkøbing IF 2    
11:40 7 Spjald IF 1 Spjald IF 3    
           
Placeringskampe:      
           
Kl Bane Hold   Resultat  
12:20 4 Nr. 4 pulje 3 Nr. 4 pulje 4    
12:20 5 Nr. 3 pulje 3 Nr. 3 pulje 4    
12:20 6 Nr. 2 pulje 3 Nr. 2 pulje 4    
12:20 7 Nr. 1 pulje 3 Nr. 1 pulje 4    
           
           
           
           
Række: U8 Drenge 5-mands     Spilletid: 1 x 15 min.
           
Pulje 5: Hover/Ølstrup, Rindum SU 1, Spjald IF 1 og Videbæk IF 1  
           
Kl Bane Hold   Resultat  
10:00 4 Hover/Ølstrup Rindum SU 1    
10:00 5 Spjald IF 1 Videbæk IF 1    
10:40 4 Rindum SU 1 Spjald IF 1    
10:40 5 Videbæk IF 1 Hover/Ølstrup    
11:20 4 Spjald IF 1 Hover/Ølstrup    
11:20 5 Rindum SU 1 Videbæk IF 1    
           
Pulje 6: Rindum SU 2, Spjald IF 2, Videbæk IF 2 og Vorgod-Barde  
           
Kl Bane Hold   Resultat  
10:00 6 Rindum SU 2 Spjald IF 2    
10:00 7 Vorgod-Barde Videbæk IF 2    
10:40 6 Spjald IF 2 Vorgod-Barde    
10:40 7 Videbæk IF 2 Rindum SU 2    
11:20 6 Vorgod-Barde Rindum SU 2    
11:20 7 Spjald IF 2 Videbæk IF 2    
           
Placeringskampe:      
           
Kl Bane Hold   Resultat  
12:00 4 Nr. 4 pulje 5 Nr. 4 pulje 6    
12:00 5 Nr. 3 pulje 5 Nr. 3 pulje 6    
12:00 6 Nr. 2 pulje 5 Nr. 2 pulje 6    
12:00 7 Nr. 1 pulje 5 Nr. 1 pulje 6    
           
           
Række: U7 Drenge 3-mands     Spilletid: 1 x 8 min.
           
Pulje 7: Rindum SU 1, Rindum SU 2, Ringkøbing IF, SHN/Ulfborg 1, SHN/Ulfborg 2, 
    Tarm IF 1, Tarm IF 2, Tarm IF 3, Tim GIF, Videbæk IF og LEDIG
           
Kl Bane Hold   Resultat  
10:00 8 Rindum SU 1 SHN/Ulfborg 1    
10:00 9 Rindum SU 2 Tarm IF 2    
10:00 10 Tarm IF 1 LEDIG    
10:00 11 Tarm IF 3 SHN/Ulfborg 2    
10:10 8 Ringkøbing IF Videbæk IF    
10:30 9 Tim GIF Rindum SU 1    
10:40 8 SHN/Ulfborg 1 Tarm IF 1    
10:40 9 Videbæk IF Rindum SU 2    
10:50 8 Tarm IF 2 Ringkøbing IF    
10:50 9 LEDIG SHN/Ulfborg 2    
11:00 10 Tarm IF 3 Tim GIF    
11:20 8 Rindum SU 1 Tarm IF 1    
11:30 8 Rindum SU 2 SHN/Ulfborg 2    
11:30 9 Tarm IF 2 Videbæk IF    
11:30 10 Ringkøbing IF Tarm IF 3    
11:30 11 SHN/Ulfborg 1 LEDIG    
12:00 8 Tim GIF SHN/Ulfborg 2    
12:10 8 Tarm IF 3 Rindum SU 1    
12:10 9 SHN/Ulfborg 1 Tarm IF 2    
12:10 10 Rindum SU 2 Ringkøbing IF    
12:20 8 Videbæk IF LEDIG    
12:20 9 Tarm IF 1 Tim GIF    
           
           
Række: U6/7 Piger 3-mands     Spilletid: 1 x 8 min
           
Pulje 8 Spjald IF 1,  Spjald IF 2, Spjald IF 3,  Vemb FS, Videbæk IF 1, 
    BK Klitten, Vildbjerg SF og LEDIG    
           
Kl Bane Hold   Resultat  
10:30 10 Spjald IF 1 Videbæk IF 1    
10:30 11 Spjald IF 2 Vemb FS    
10:40 10 Spjald IF 3 BK Klitten    
10:40 11 Vildbjerg SF LEDIG 2    
11:10 11 Vildbjerg SF Spjald IF 1    
11:20 9 BK Klitten Spjald IF 2    
11:20 10 LEDIG 2 Spjald IF 3    
11:20 11 Videbæk IF 1 Vemb FS    
12:00 9 Spjald IF 1 LEDIG 2    
12:00 10 Spjald IF 2 Vildbjerg SF    
12:00 11 Vemb FS BK Klitten    
12:10 11 Spjald IF 3 Videbæk IF 1    
12:40 10 BK Klitten Spjald IF 1    
12:40 11 LEDIG 2 Spjald IF 2    
12:50 10 Videbæk IF 1 Vildbjerg SF    
12:50 11 Vemb FS Spjald IF 3    
           
           
           
Række: U6 Drenge 3-mands     Spilletid: 1 x 8 min.
           
Pulje 9: Hover/Ølstrup, Rindum SU 1, Rindum SU 2, Rindum SU 3, Spjald IF 1, 
    Spjald IF 2, Vemb FS 1, Vemb FS 2, Videbæk IF og Vorgod-Barde
           
Kl Bane Hold   Resultat  
10:20 8 Rindum SU 1 Vemb FS 1    
10:20 9 Rindum SU 2 Spjald IF 1    
10:20 10 Rindum SU 3 Vorgod-Barde    
10:20 11 Spjald IF 2 Vemb FS 2    
10:30 8 Hover/Ølstrup Videbæk IF    
11:00 8 Spjald IF 2 Rindum SU 1    
11:00 9 Vemb FS 2 Rindum SU 2    
11:10 8 Videbæk IF Rindum SU 3    
11:10 9 Spjald IF 1 Vorgod-Barde    
11:10 10 Vemb FS 1 Hover/Ølstrup    
11:40 8 Rindum SU 1 Videbæk IF    
11:50 8 Rindum SU 2 Vorgod-Barde    
11:50 9 Rindum SU 3 Vemb FS 1    
11:50 10 Vemb FS 2 Spjald IF 1    
11:50 11 Spjald IF 2 Hover/Ølstrup    
12:30 8 Hover/Ølstrup Rindum SU 1    
12:30 9 Spjald IF 2 Rindum SU 2    
12:30 10 Spjald IF 1 Rindum SU 3    
12:40 8 Vemb FS 1 Vorgod-Barde    
12:40 9 Vemb FS 2 Videbæk IF    
           
           
Række: U5 Drenge 3-mands     Spilletid: 1 x 8 min.
           
Pulje 10: Rindum SU 1, Rindum SU 2, Spjald IF, Tarm IF 1, Tarm IF 2  
    og Vorgod-Barde      
           
Kl Bane Hold   Resultat  
10:10 9 Rindum SU 1 Spjald IF    
10:10 10 Rindum SU 2 Tarm IF 1    
10:10 11 Tarm IF 2 Vorgod-Barde    
10:50 10 Tarm IF 2 Rindum SU 1    
10:50 11 Spjald IF Rindum SU 2    
11:00 11 Tarm IF 1 Vorgod-Barde    
11:40 9 Vorgod-Barde Rindum SU 1    
11:40 10 Rindum SU 2 Tarm IF 2    
11:40 11 Tarm IF 1 Spjald IF    
12:20 10 Rindum SU 1 Tarm IF 1    
12:20 11 Vorgod-Barde Rindum SU 2    
12:30 11 Tarm IF 2 Spjald IF